W 2002 r. do mojego odtwarzacza CD trafiła płytka z utworami ilustracyjnej muzyki elektronicznej nieznanego wykonawcy i kompozytora. Nagrania na niej zawarte od pierwszych taktów budziły moje zainteresowanie za sprawą niekonwencjonalnej formy, a także melodyki wywołującej pragnienie powtórzenia muzycznej uczty. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że słuchałem nagrań Dominika Kozickiego - ucznia klasy perkusji Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Rzeszowie. Jego płytka, w trakcie kolejnego odtwarzania, budziła nowe wrażenia. Będąc pozytywnie uzależnionym od muzyki Dominika objąłem mecenatem jego twórczość, która została „zarejestrowana” na płycie „Okna czasu” w studiu Radia MERKURY w Poznaniu. Sesję nagraniową zaimprowizowało Wydawnictwo Fonograficzne KK&D Records, którego celem zasadniczym jest wydanie płyt z muzyką Dominika adresowaną do melomana poszukującego niekomercyjnej muzyki ilustracyjnej - pragnącego poznać tajemnice nocy, przyrody, nieskończoności, fantastyki oraz psychologii.

W okresie 2004-2010 r. Dominik nagrał płytę „Okna czasu – Demo”, po czym (w ramach WF KK&D Rec.) 4 produkcje płytowe z muzyką elektroniczną, w tym: „Okna czasu” (album), „W imię króla” (singel), „The Dawn” (maxi-singel), „The Windows of Time” (album). Ponadto 2 wideoklipy do utworów pt. „Daimonion” oraz „Życie Nali”.
W trakcie produkcji płyt autorskich (w okresie studiów w AM w Poznaniu) rodziła się koncepcja opracowania nowych wersji utworów autorów, którzy (przed rozpoczęciem edukacji muzycznej) mieli wpływ na rozwój wrażliwości artystycznej Dominika. Myślę o twórcach „dobrego starego” rocka, których muzyka przetrwa z pewnością do końca świata tak jak dzieła Chopina, Liszta czy Vivaldiego.
„Nazajutrz” po uzyskaniu dyplomu, w styczniu 2011 r. Dominik „odkurzył” plan wydania płyty z udziałem wykonawców krajowej estrady. Efektem współpracy z ciekawymi artystami jest album pt. LOOK BEHIND, który wkrótce może powiększyć kolekcję płytową miłośników muzyki kochających magicznego Rocka lat 70-tych.

 

Producent i wydawca
 
all rights reserved © dominik kozicki 2008-2010